Latvijas TV kanāli

LNT – Filmas, seriāli, raidījumi, bērniem, ziņas un viss pārējais. LNT online TV skatāms 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

LTV1 – Filmas, seriāli un dažādi raidījumi bez maksas. Skatīties LTV1 var ne tikai ēterā, bet arī internetā – interneta TV.

LTV7 – LTV7 TV tiek raidīts krievu un latviešu valodā. LTV7 pazīstams, kā sporta, ziņu, bērnu un pusaudžu, kā arī izglītojoša rakstura raidījumu TV kanāls.

TV24 – TV24 ir pirmais digitālais ziņu kanāls Latvijā, kas skatāms 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

TV5 Rīga – Latvijas TV kanāls, kurā skatāmi Krievijas realitātes un sarunu šovi, filmas, seriāli, Latvijas ziņas un informatīvi raidījumi krievu valodā.

TV3Informatīvais un izklaides TV kanāls, kas piedāvā dažādus ziņu raidījumus un notikumu apskatus, izklaides šovus, populārus seriālus, kā arī labākās Krievijas un Holivudas mākslas filmas, kas tikai nesen izrādītas kinoteātros.

TV3+ – Televīzijas kanāls, kas savā programmā piedāvā populārākās Krievijas izklaides pārraides, humora šovus, mākslas un animācijas filmas, kā arī sporta spēļu translācijas

Kanāls 2 – Latviešu populāro izpildītāju dziesmas 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

Pirmais Baltijas KanālsKanāls saviem skatītājiem piedāvā dažādas informatīvas programmas, televīzijas seriālus un filmas, TV šovus, televīzijas viktorīnas, un jaunākos mūzikas koncertus. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

TV21TV XXI ir filmu kanāls, kas piedāvā skatītājam visplašāko Eiropas kino diapazonu: itāļu, franču, krievu un citas filmas, kā arī labāko no Holivudas repertuāra. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

REN BaltijaKanāls, kas lielākoties koncentrējas uz auditoriju vecumā no 18 līdz 45 gadiem. Kanāls piedāvā dokumentālās filmas, seriālus, izklaidējoša rakstura programmas, kā arī informatīvos jaunumus.

TV6Izklaides kanāls latviešu valodā, kas piedāvā izklaidējošas programmas, TV šovus, seriālus un filmas. Daļai no TV satura Interaktīvajā un Virszemes TV ir pieejama valodas izvēles iespēja.

Alise Plus TV –  Jauns Latvijas muzikālais TV kanāls, kas visu diennakti piedāvā jaunākos un stilīgākos mūzikas klipus no populārākajiem mūsdienu izpildītājiem.

Riga TV24 – Latvijas TV kanāls, kas informē Rīgas un Latvijas iedzīvotājus par sabiedrībā aktuālo gan Latvijā, gan ārvalstīs. Pats galvenais – kanāls sniedz iespēju tā satura veidošanā piedalīties arī pašam skatītājam!